Včelí med lipový ze sadu Žlutava, rok medobraní 2018. 

                            VYPRODÁNO

 

Vznik medu:včelí med prodej

 

Med lipový vzniká tak, že včely nosí nektar z květů lípy do úlu, kde nektar uložený v buňkách přetváří na med. Při zparacování, nektar obohacují o enzimy a další tělu prospěšné látky. Po odpaření vody pod 20% vzniká med. Čím je obsah vody menší, tím je med vyzrálejší a kvalitnější!

Med obsahuje:

 

Nektar z lípy a trochu ostružin.

Vzhled medu:

 

Zlatožlutá barva, rychle krystalizuje, po krystalizaci barva žlutobílá.

Aroma a chuť medu:

 

Krásná vůně medu po lípách jako by jste stály pod rozkvetým stromem. Chuť je jemně sladká a přechází do mentolové vůně. Z medu jde cítit síla letních měsícu, která povzbudí tělo i ducha.

Med doporučujeme:

 

Tento med doporučujeme jak na namázání na pečivo, tak i pro slazení čaje, pečení, vaření. Také med doporučujeme při onemocnění ( rýma, stres, únava .... ) Tento druh medu obsahuje nejvíce fruktózy, a tak je pro tělo nejrychlej a nejvíce stravitelný.

Skladování: 

 

Skladujeme při teplotě do 25° a vlhkosti vzduchu do 50% Chraňte před sluncem.Krystalizace je přirozená vlastnost medu, med se stane znovu tekutým při zahřátí na 45°C

Obsah vody v medu: 16-17,5%

Obsah: 1000g

Garance pravosti medu:

 

Na náš včelí med květový se můžete 100% spolehnout. Nikdy by nás ani nenapadlo medy dochucovat, nahrazovat sirupy či jinak tento dar od boha znehodnocovat.

 

CENA MEDU -140,-KČ/KG

MOŽNOST DO VLASTNÍCH NÁDOB -130,- KČ/KG

 

 

MED OBJEDNÁVEJTE:

 

 

TELEFONICKY  773 042 363773 042 363

 

 

NEBO

E-MAIL: JAROMIRMACHAC@SEZNAM.CZVíce zde: https://www.vcelimedik.cz/vceli-med-kvetovy/